Hakkımızda

Merkez İlaç , 85 yaşında bir Çınardır.

1934 senesinde kurulmuş olup, Türkiye'nin modern anlamda ilaç üretimi yapan en eski fabrikalarındandır.

Üretim, toplam 7000 m² kapalı alanda, T.C. Sağlık Bakanlığının denetimi ve kontrolünde; GMP (İyi İmalat Uygulamaları)

EN ISO 13485 (Tıbbi Cihazlar  Kalite Yönetim Sistemi),

EN ISO 9001 (Kalite Yönetim Sistemi), standartlarına sahip tesislerinde CE işareti ile yapılmaktadır.

"BİRİNCİ KALİTE OLMASI ZORUNLU OLAN SAĞLIK ÜRÜNÜ, AYNI ZAMANDA EKONOMİK DE OLUR." prensibi ile çalışmakta olan Merkez İlaç; “üreticiden tüketiciye en kısa yol” diyerek ürünlerini www.merkezdenal.com adresli alışveriş sitesi ile halkımızın doğrudan alımlarına açmıştır.

Firmamız;  antiseptik ürünler konusunda  Türkiye'nin en geniş ürün çeşidine sahip, en büyük firmasıdır.

“SAĞLIK İÇİN HİJYEN ŞART” ismi ile yürütmekte olduğumuz Sosyal Sorumluluk Projesi (SSP) kapsamında Opakjel markası ile Hijyen sepetleri üretmekte, bu Opakjel Hijyen Sepetlerinin, hasta ziyaretlerinde hediye olarak götürülmesinin alışkanlık haline getirilmesinin Halk Sağlığına çok büyük katkısı olacağına inanmaktadır.

“Ter kokmaz, kokan mikroptur” diyerek herkesin evlerinde bulundurmasını, tüm aile fertlerinin alışkanlık halinde ve bilinçli olarak kullanmaları halinde istenmeyen tüm vücut kokularının ve buna bağlı hastalık etkenlerinin (virus, bakteri, mantar) yok olacağını söylemektedir.

Firmamız yukarıda belirtilen ürün gamına ilaveten; araba, ev, işyerleri ve okullarda kanunen bulunması zorunlu olan İlkyardım Çantalarını, Ecza Dolaplarını, TSE, TSK, Karayolları Standartlarına uygun olarak CE  işareti ile üreten Türkiye'deki ilk ve tek üreticidir. 
Arzu eden firmalara bu ürünler kendi amblemleri basılarak promosyon amaçlı olarak da yapılmaktadır.

Sektörümüz temsilcilerine; İlaç, Dermo kozmetik, Gıda takviyeleri, Kozmetik, Biyosidal, CE'li ürünler ve Veteriner İlaç olarak; Tablet, Kapsül, Likit, Damla, Toz, Krem, Sachet, Ampul, Pomat  formlarında FASON ÜRETİM yapmaktadır.

“Güvenilir ürün güvenilir üretim yerinde üretilir” diyerek herkesi firmamızı ve üretim yeri koşullarımızı görmek üzere fabrikamıza davet etmekteyiz.

Siz değerli müşterilerimizden beklentimiz ise, en uygun fiyatlara en kaliteli ürünleri aldığınızı tüm dostlarınıza kulaktan kulağa duyurmanızdır.

 

Ben bununla yetinmek istemiyorum, bu ürünleri satarak bütçeme de katkı sağlamak istiyorum derseniz lütfen bizi arayınız. ( info@merkezilac.com)

Acı kahvemizi içerken bu düşüncelerinizi birlikte hayata geçirelim.

BEKLİYORUZ…